W związku z nowym unijnym rozporządzeniem (tzw. RODO) dotyczącym ochrony danych osobowych zmienia się Polityka prywatności Uczelnianego Banku Informacji (dalej UBI, w skład którego wchodzą serwisy UBIK i UBIA w domenie ubi2.wit.edu.pl). Zamieszczamy poniżej podstawowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z korzystaniem z systemu UBI.

Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie (dalej WSISiZ) – niepubliczna uczelnia zawodowa wpisana do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych ministerstwa właściwego ds. szkolnictwa wyższego pod numerem 87.

Podstawowym celem przetwarzania danych jest umożliwienie korzystania ze stron internetowych UBI. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu poprawnego działania serwisu.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Więcej informacji w Polityce prywatności
Prześlij zgłoszenie